FanPage RSS
Ekstremalnie Mocny Link Turbo
Oryginalne artykuły czyli totalnie ekstremalne, super mocne linki Turbo

Szybie randki w formie gry

Rynek portali randkowych jest pełen serwisów oferujących randki online dla interneutów singli. Jednak rynek ten nadal jest w stanie sie poszerzać i rozwijać. Powstał pierwszy w polsce serwis oparty na zasadach gry szybka randka.Na rynku portali randkowych można znaleźć wiele serwisów, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Wydaje się, że nie można już nic nowego wprowadzić na ten popularny rynek. Okazuje się , że randki w formie Speed Dating to świetny pomysł. Humorandka.pl to pierwszy w Polsce nowoczesny portal randkowy stworzony w tej formie.
Oprócz nowoczesnych profili w serwisie została zastosowana gra szybka randka, która bije rekordy popularności w USA. W Polsce szybkie randki online nie są jeszcze tak popularne, ale mają spore szanse, aby się takimi stać. Coraz częściej Polacy korzystają z randek internetowych, dzięki którym mogą zawierać nowe znajomości w szybkim czasie.
Humorandka.pl to portal, w którym użytkownik oprócz zwyczajnej fotki umieszcza swoją karykaturę. Normalne zdjęcie zostaje zniekształcone za pomocą darmowego programu Karykatura Humorandki, w którym istnieje ponad dwieście wariantów do wyboru. Zastosowane zostały rożne filtry, dzięki czemu użytkownik wybiera gotowe karykatury z losowo wybranych wariantów.
W Humorandce.pl randki składają się z dwóch etapów gry. W pierwszym użytkownik operuje karykaturami i odbywa trzy siedmiominutowe randki. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy często nie wiedzą jak w delikatny sposób zakończyć konwersację z wybraną osobą. W serwisie Humorandka nie ma problemu, ponieważ po 7 minutach kontakt zostaje przerwany automatycznie. Następnie użytkownik zaprasza jedną osobę do swoich zdobyczy. Jeśli osoba zaakceptuje mogą czatować ze sobą sobą bez ograniczeń. Drugi etap nazywa się Humorandka bez granic. Randki w tym etapie nie są już ograniczone czasowo.
Humorandka.pl to serwis randkowy z karykaturami, stworzony dla ludzi z humorem i wyobraźnią, którzy chcą w szybki i prosty sposób poznać nowych, zabawnych ludzi. Karykatury zastosowane w serwisie dodają koloru i sprawiają, że spełnia on swoje funkcje i jednocześnie jest zabawny. Dzięki temu posiada spore szanse rozwoju na rynku serwisów randkowych.

Tagi: portale randkowe  randki  szybka randka 

Artykuły o podobnej tematyce:
Czy może czujesz się samotny

Aktywność robotów sieciowych: Google: 84, MSN: 28, Yahoo: 111

Link:

Toplista stron
add url   aranże aranzacja muzyczna   art   artykuły   artykuły sakralne   artykuły seo   artyści   behangen   bhp   biura rachunkowe   biuro rachunkowe   biznes   blog   blogi   bouwbedrijf   bramy   bydgoszcz   choroby   choroby krwi   dakbedekking   directory   electrawerk   fantastyczne   fantastyka   firma   forum   free   galeria   gps częstochowa   identyfikacja wizualna   kasparow   katalog   katalog stron   katalogi   klussenbedrijf   konto internetowe   kotły   kotły kondensacyjne   koty maine coon   koty norweskie lesne   koty rasowe   kraków   kurs   kursy   leczenie   linki   malarstwo   marynistyka   metaloplastyka   metselwerk   miłość   mp3   muzyka   niszczarki   niszczarki kobra   obrazy   ogrzewanie   ogrzewanie podłogowe   operator koparki   perfumy   pobierz   podkłady muzyczne   poezja   pogodynka   pozycjonowanie   prawo jazdy   prawo jazdy uk   prawo jazdy w anglii   prognoza   projektowanie   projektowanie grafiki   przekaźniki finder   qlweb   randki   ręczniki   reklama   renovation   rubin   rzeźba   schilderwerk   seo   seo friendly   sklep   sklep internetowy   sklep medyczny   sklepy   stucadoorswerk   szkoła jazdy   szkolenia   timmerwerk   transport   turystyka   tvn   usługi   usługi księgowe   warszawa   zabawki   zdjęcia ślubne   zdrowie   zespol na wesele