FanPage RSS
Ekstremalnie Mocny Link Turbo
Oryginalne artykuły czyli totalnie ekstremalne, super mocne linki Turbo

Perfumy jako sposób na sukces

Artykuł jest próbą przyjrzenia się wpływie wizerunku człowieka (ubiór, zapach) na jego pozycję społecznąReklamy telewizyjne bombardują nas swoją zawartością. Piękne kobiety, przystojni panowie. Można sobie zadać pytanie której branży reklama zawiera najczęściej osoby uważane przez społeczeństwo za osoby sukcesu? Niewątpliwie jest to branża perfum. W reklamach takich firm jak Dior, Givenchy, Calvin Klein nie znajdziemy osób przeciętnych i bezbarwnych, znajdziemy tam tylko osoby młode, piękne, odnoszące sukcesy. Czy rzeczywiście tak jest że perfumy poprawiają pozycję w społeczeństwie?
Udowodniono że zapach wywiera wpływ na emocje i uczucia ludzi w związku z tym wydaje się być oczywiste że perfumy mają duży wpływ na postrzeganie przez inne osoby.
Zapachy mają różną intensywność, rożne nuty zapachowe i dobór perfum jest czynnością która przeważnie zajmuje sporo czasu. Przyjście do perfumerii niejednokrotnie nie spowoduje że będziemy mogli zdecydować się na jakiś zapach. Ilość zapachów, rodzajów i pojemności może przyprawić o ból głowy. Na szczęście Panie obsługujące sklep z reguły są życzliwe i chętne do pomocy.
Co zrobić jeżeli nie możemy się zdecydować na dany zapach? Papierek testowy z zapachem bierzemy ze sobą i w domu jeszcze parę razy próbujemy powąchać zapach perfum. Oczywiście zapach nie będzie tak intensywny jak w perfumerii ale często właśnie ten "późny" zapach może nam powiedzieć, czy to jest "nasz" zapach czy nie.
Jeżeli chcemy być tacy jak na reklamach perfum nie mamy innego wyjścia jak tylko używać z głową różnych zapachów :)

Tagi: perfumy  perfumeria  perfumeria intenretowa  zapach 

Artykuły o podobnej tematyce: Brak artykułów o zbliżonej tematyce.

Aktywność robotów sieciowych: Google: 66, MSN: 14, Yahoo: 97

Link:

Toplista stron
add url   aranże aranzacja muzyczna   art   artykuły   artykuły sakralne   artykuły seo   artyści   behangen   bhp   biura rachunkowe   biuro rachunkowe   biznes   blog   blogi   bouwbedrijf   bramy   bydgoszcz   choroby   choroby krwi   dakbedekking   directory   electrawerk   fantastyczne   fantastyka   firma   forum   free   galeria   gps częstochowa   identyfikacja wizualna   kasparow   katalog   katalog stron   katalogi   klussenbedrijf   konto internetowe   kotły   kotły kondensacyjne   koty maine coon   koty norweskie lesne   koty rasowe   kraków   kurs   kursy   leczenie   linki   malarstwo   marynistyka   metaloplastyka   metselwerk   miłość   mp3   muzyka   niszczarki   niszczarki kobra   obrazy   ogrzewanie   ogrzewanie podłogowe   operator koparki   perfumy   pobierz   podkłady muzyczne   poezja   pogodynka   pozycjonowanie   prawo jazdy   prawo jazdy uk   prawo jazdy w anglii   prognoza   projektowanie   projektowanie grafiki   przekaźniki finder   qlweb   randki   ręczniki   reklama   renovation   rubin   rzeźba   schilderwerk   seo   seo friendly   sklep   sklep internetowy   sklep medyczny   sklepy   stucadoorswerk   szkoła jazdy   szkolenia   timmerwerk   transport   turystyka   tvn   usługi   usługi księgowe   warszawa   zabawki   zdjęcia ślubne   zdrowie   zespol na wesele