FanPage RSS
Ekstremalnie Mocny Link Turbo
Oryginalne artykuły czyli totalnie ekstremalne, super mocne linki Turbo

Tani transport

Jak znaleźć najtańszy, a jednocześnie solidny i bezpieczny transport dla dużych przedmiotów jak np. kanapa, motocykl lub lodówka? Okazuje się, że wbrew pozorom zadanie to nie musi być trudne. Tani transport na profesjonalnym poziomie może być o wiele łatwiejsze do znalezienia niż nam się wydaje.Przewiezienie dużych lub nietypowych przedmiotów wymaga na ogół zatrudnienia firmy transportowej. O ile w przypadku małych przesyłek (listy, paczki) możemy skorzystać z poczty lub usług kurierskich, o tyle jest to niemożliwe w przypadku przeprowadzki, transportu mebli, sprzętu RTV i AGD, transport motocykli, samochodów, quadów, skuterów, pianin, fortepianów, stołów bilardowych, łodzi, jachtów, kajaków, sprzętu sportowego.
Specjalnego rodzaju transportu wymagają także przedmioty delikatne i wymagające ostrożności, np. antyki i dzieła sztuki.

Warto wiedzieć, że korzystanie z usług profesjonalnych firm transportowych nie musi być drogie. W codziennych zakupach jesteśmy przyzwyczajeni, że wysoka jakość towaru lub usług na ogół musi iść w parze z wysoką ceną. W przypadku usług transportowych rzecz ma się inaczej.

Dlaczego?

Nawet firmy, które uchodzą za drogie, mogą przewieźć nam coś bardzo tanio, jeżeli tylko nasza przesyłka jest im po drodze! A więc podstawową kwestią aby znaleźć tani transport jest znalezienie tych przewoźników, którzy planują właśnie przejazd na podobnej trasie. Wyjaśnijmy to na przykładzie. Pewna firma "przeprowadzkowa" planuje za 3 dni wykonać przewóz z Katowic do Gdańska i wie, że samochód będzie zapełniony tylko w 70%. W takiej sytuacji możesz mieć pewność, że chętnie zabierze jeszcze Twoją kanapę lub szafkę za bardzo atrakcyjną cenę. Możesz w ten sposób zaoszczędzić nawet 60-80% w porównaniu do standardowych ofert wg cennika.

Jak więc znaleźć takie firmy transportowe, które i tak planują już przejazd podobną trasą?

Sprawa jest o wiele prostsza niż się wydaje. Możesz skorzystać z zaprojektowanego specjalnie w tym celu serwisu clicktrans.pl.

Przewoźnicy licytują się o Twoje zlecenie na zasadzie „aukcji w dół”, masz więc duże szanse na uzyskanie atrakcyjnej ceny.

Ponieważ ogłoszenie trafia od razu do bardzo wielu przewoźników, trafia również do tych, którzy i tak już planują przejazd w podobne miejsce. Firmy te mogą zaproponować bardzo atrakcyjne ceny, aby zapewnić sobie ładunek na trasę powrotną i uniknąć pustych przebiegów.

Tagi: tanie przeprowadzki  tani transport  transport 

Artykuły o podobnej tematyce:
Nowa metoda
Transport w opałach?

Aktywność robotów sieciowych: Google: 92, MSN: 2, Yahoo: 107

Link: http://www.clicktrans.pl/external-links.aspx

Toplista stron
add url   aranże aranzacja muzyczna   art   artykuły   artykuły sakralne   artykuły seo   artyści   behangen   bhp   biura rachunkowe   biuro rachunkowe   biznes   blog   blogi   bouwbedrijf   bramy   bydgoszcz   choroby   choroby krwi   dakbedekking   directory   electrawerk   fantastyczne   fantastyka   firma   forum   free   galeria   gps częstochowa   identyfikacja wizualna   kasparow   katalog   katalog stron   katalogi   klussenbedrijf   konto internetowe   kotły   kotły kondensacyjne   koty maine coon   koty norweskie lesne   koty rasowe   kraków   kurs   kursy   leczenie   linki   malarstwo   marynistyka   metaloplastyka   metselwerk   miłość   mp3   muzyka   niszczarki   niszczarki kobra   obrazy   ogrzewanie   ogrzewanie podłogowe   operator koparki   perfumy   pobierz   podkłady muzyczne   poezja   pogodynka   pozycjonowanie   prawo jazdy   prawo jazdy uk   prawo jazdy w anglii   prognoza   projektowanie   projektowanie grafiki   przekaźniki finder   qlweb   randki   ręczniki   reklama   renovation   rubin   rzeźba   schilderwerk   seo   seo friendly   sklep   sklep internetowy   sklep medyczny   sklepy   stucadoorswerk   szkoła jazdy   szkolenia   timmerwerk   transport   turystyka   tvn   usługi   usługi księgowe   warszawa   zabawki   zdjęcia ślubne   zdrowie   zespol na wesele