FanPage RSS
Ekstremalnie Mocny Link Turbo
Oryginalne artykuły czyli totalnie ekstremalne, super mocne linki Turbo

Kompozytor Piotr Rubik

Kilka słów o wspaniałym kompozytorze Piotrze Rubiku. Jego muzyka płynąca prosto z serca dodaje nam sił.Ewenement na polskiej scenie muzycznej. Nie ma drugiego takiego wykonawcy.
Tylko Piotr Rubik czerpie tak wiele z muzyki klasycznej w swej twórczości. Stworzył w zasadzie nowy gatunek.
W jego muzyce są instrumenty klasyczne, chór i orkiestra. Ten doskonale wykształcony kompozytor jest gwiazdą Sacro polo.

Jego płyty zawsze pokrywają się złotem lub platyną. Ogromne nakłady sprzedają się w ciągu miesiąca. Ostatnia płyta "Santo Subito" rozeszła się w nakładzie stu tysięcy egzemplarzy. To dużo mówi o jego popularności i braku konkurencji na polskim rynku muzycznym.
Fanów ma setki tysięcy...
Nie jedna babcia płytę Rubika chowa pod beret gdy idzie na pielgrzymkę.Kompozytor Piotr Rubik jest wszechstronnym artystą. Pisze muzykę do filmów i programów rozrywkowych. Dyryguje swoją orkiestrą i występuje w programach telewizyjnych. Bardzo pracowity z niego człowiek. Znajduje też czas dla żony Agaty Rubik. W ich domu zawsze słychać muzykę, a w lodówce stoi zimny Lech.
Od marca Piotr Rubik przygotowuje się do wydania nowego albumu. Krążek ukaże się w kwietniu. Będzie to oratorium żałobne. Pierwsze miejsce w liście przebojów gwarantowane.

Tymczasem Piotr Rubik jest w trasie koncertowej. W najbliższym czasie da koncert w Bratysławie. Będzie to przegląd jego twórczości kompozytorskiej i pokaz sztuki władania batutą. Jeszcze nie wiadomo jaki kolor włosów Piotr wybierze z tej okazji. W każdym bądź razie będzie to uczta dla uszu i oczu. Osobiście mam wykupione bilety w pierwszym rzędzie zaraz za plecami kompozytora Piotra Rubika.

Tagi: piotr  rubik  muzyka 

Artykuły o podobnej tematyce:
Zespół Feel królem popu
Komercja a sztuka
Zakupy płyt CD z muzyką
Muzyka music LM forum
Muzyka jest czymś więcej

Aktywność robotów sieciowych: Google: 132, MSN: 0, Yahoo: 92

Link: http://piotrrubik.orangespace.pl/agata-paskudzka.htm

Toplista stron
add url   aranże aranzacja muzyczna   art   artykuły   artykuły sakralne   artykuły seo   artyści   behangen   bhp   biura rachunkowe   biuro rachunkowe   biznes   blog   blogi   bouwbedrijf   bramy   bydgoszcz   choroby   choroby krwi   dakbedekking   directory   electrawerk   fantastyczne   fantastyka   firma   forum   free   galeria   gps częstochowa   identyfikacja wizualna   kasparow   katalog   katalog stron   katalogi   klussenbedrijf   konto internetowe   kotły   kotły kondensacyjne   koty maine coon   koty norweskie lesne   koty rasowe   kraków   kurs   kursy   leczenie   linki   malarstwo   marynistyka   metaloplastyka   metselwerk   miłość   mp3   muzyka   niszczarki   niszczarki kobra   obrazy   ogrzewanie   ogrzewanie podłogowe   operator koparki   perfumy   pobierz   podkłady muzyczne   poezja   pogodynka   pozycjonowanie   prawo jazdy   prawo jazdy uk   prawo jazdy w anglii   prognoza   projektowanie   projektowanie grafiki   przekaźniki finder   qlweb   randki   ręczniki   reklama   renovation   rubin   rzeźba   schilderwerk   seo   seo friendly   sklep   sklep internetowy   sklep medyczny   sklepy   stucadoorswerk   szkoła jazdy   szkolenia   timmerwerk   transport   turystyka   tvn   usługi   usługi księgowe   warszawa   zabawki   zdjęcia ślubne   zdrowie   zespol na wesele