FanPage RSS
Ekstremalnie Mocny Link Turbo
Oryginalne artykuły czyli totalnie ekstremalne, super mocne linki Turbo

Kategorie ubezpieczeń na życie

Jednym z istotniejszych i ważnych produktów finansowych jest ubezpieczenie życiowe. Wybierając ubezpieczenie na życie warto pomyśleć co tak naprawdę jest nam potrzebne i w zależności od wyników tych rozważań wybrać produkt z konkretnym zakresem świadczeń.Podstawową kategorią ubezpieczeń są terminowe ubezpieczenia na życie . Tak jak wskazuje ich nazwa, ubezpieczenia te działają w określonym czasie - co oznacza że klient podpisuje umowę na określony czas, np. 30 lat. Po upływie tego okresu ubezpieczenie wygasa, w związku z tym całość pieniędzy przepada.

Innym ubezpieczeniem na życie jest ubezpieczenie z funduszami kapitałowymi (UFK). Od wcześniej opisanego ubezpieczenia terminowego, różni się ono tym, iż część pieniędzy płaconych przez klienta jest odkładana na rachunku funduszy inwestycyjnych. W związku z tym po rozwiązaniu umowy ubezpieczenia na życie można z produktu takiego wyjąć jakieś pieniądze – co nazywane jest zazwyczaj wykupem.

Nie powinniśmy mylić z ubezpieczeniem na życie polisy unit-linked. Jest to dość zaawansowany produkt inwestycyjny w którym ubezpieczenie na życie służy tylko do wygenerowania pewnych korzyści prawnych.
Środki zgromadzone w polisie unit-linked nie podlegają zajęciu przez komornika czy urzędy skarbowe, a dzięki opakowaniu w polisę można pomnażać pieniądze na lepszych warunkach niż przy bezpośrednich inwestycjach w fundusze.

Zobacz też:Tagi: ubezpieczenie na życie  ubezpieczenia na życie 

Artykuły o podobnej tematyce: Brak artykułów o zbliżonej tematyce.

Aktywność robotów sieciowych: Google: 68, MSN: 0, Yahoo: 81

Link: http://www.krainafinansow.pl/index.php/zosta-doradc.html

Toplista stron
add url   aranże aranzacja muzyczna   art   artykuły   artykuły sakralne   artykuły seo   artyści   behangen   bhp   biura rachunkowe   biuro rachunkowe   biznes   blog   blogi   bouwbedrijf   bramy   bydgoszcz   choroby   choroby krwi   dakbedekking   directory   electrawerk   fantastyczne   fantastyka   firma   forum   free   galeria   gps częstochowa   identyfikacja wizualna   kasparow   katalog   katalog stron   katalogi   klussenbedrijf   konto internetowe   kotły   kotły kondensacyjne   koty maine coon   koty norweskie lesne   koty rasowe   kraków   kurs   kursy   leczenie   linki   malarstwo   marynistyka   metaloplastyka   metselwerk   miłość   mp3   muzyka   niszczarki   niszczarki kobra   obrazy   ogrzewanie   ogrzewanie podłogowe   operator koparki   perfumy   pobierz   podkłady muzyczne   poezja   pogodynka   pozycjonowanie   prawo jazdy   prawo jazdy uk   prawo jazdy w anglii   prognoza   projektowanie   projektowanie grafiki   przekaźniki finder   qlweb   randki   ręczniki   reklama   renovation   rubin   rzeźba   schilderwerk   seo   seo friendly   sklep   sklep internetowy   sklep medyczny   sklepy   stucadoorswerk   szkoła jazdy   szkolenia   timmerwerk   transport   turystyka   tvn   usługi   usługi księgowe   warszawa   zabawki   zdjęcia ślubne   zdrowie   zespol na wesele