FanPage RSS
Ekstremalnie Mocny Link Turbo
Oryginalne artykuły czyli totalnie ekstremalne, super mocne linki Turbo

Katalog

Na początku kiedy jeszcze nie było wyszukiwarek na świecie, a raczej w internecie szukanie stron internetowych odbywało się poprzez odwiedzanie katalogów stron.Tak, dokładnie tak było!
Jeśli chciałeś znaleźć jakąś ciekawą stronę to musiałeś odwiedzić wiele katalogów stron żeby móc znaleźć to co cię interesowało.

Jednak taki katalog nie gwarantował, że na stronie jest właśnie ta zawartość, która cię interesuje.

Przypuśćmy, że musisz szybko napisać jakaś pracę na przykład "na wczoraj", ale niestety nie możesz tego zrobić zbyt szybko, bo musisz szukać w katalogu potrzebnych informacji na ten temat. Czyli najpierw wertujesz katalog po to, żeby znaleźć jakąś stronę, która reklamuje się w tym katalogu na przykład na temat poezji barokowej.

Kiedy już znajdziesz coś takiego, co mogłoby ci się przydać, odwiedzasz dany serwis i okazuje się, że nic tam w zasadzie nie ma, co by ciebie interesowało.

A teraz wróćmy do naszych czasów w których mamy do dyspozycji wyszukiwarki internetowe z Google na czele.

Zauważ jaka to wygoda wpisujesz frazę, która cię interesuje, a tu wyszukiwarka zwraca ci wyniki na której stronie jest dana fraza lub dany temat.
Dlatego mówi się, że rok szkolny to czas przepisywania do zeszytów Wikipedii i wyszukiwarki Google.
Pewnie coś w tym prawdy jest.

Prawda jest taka, że dzisiaj jeśli uczeń ma dostęp do internetu to nie musi już korzystać z encyklopedii bibliotek i innych przestarzałych form. Teraz w internecie może znaleźć dosłownie wszystko. Wystarczy tylko "wygoglować" i referat jest już gotowy.

Tagi: katalog  katalog stron  poezja  poezja barokowa  barok 

Artykuły o podobnej tematyce:
Katalogi stron i unikalne treści
Katalogi
Otwarty katalog
Czy reklama się opłaci
Komercja a sztuka

Aktywność robotów sieciowych: Google: 63, MSN: 27, Yahoo: 78

Link: http://belimo.com.pl/index.php/linki

Toplista stron
add url   aranże aranzacja muzyczna   art   artykuły   artykuły sakralne   artykuły seo   artyści   behangen   bhp   biura rachunkowe   biuro rachunkowe   biznes   blog   blogi   bouwbedrijf   bramy   bydgoszcz   choroby   choroby krwi   dakbedekking   directory   electrawerk   fantastyczne   fantastyka   firma   forum   free   galeria   gps częstochowa   identyfikacja wizualna   kasparow   katalog   katalog stron   katalogi   klussenbedrijf   konto internetowe   kotły   kotły kondensacyjne   koty maine coon   koty norweskie lesne   koty rasowe   kraków   kurs   kursy   leczenie   linki   malarstwo   marynistyka   metaloplastyka   metselwerk   miłość   mp3   muzyka   niszczarki   niszczarki kobra   obrazy   ogrzewanie   ogrzewanie podłogowe   operator koparki   perfumy   pobierz   podkłady muzyczne   poezja   pogodynka   pozycjonowanie   prawo jazdy   prawo jazdy uk   prawo jazdy w anglii   prognoza   projektowanie   projektowanie grafiki   przekaźniki finder   qlweb   randki   ręczniki   reklama   renovation   rubin   rzeźba   schilderwerk   seo   seo friendly   sklep   sklep internetowy   sklep medyczny   sklepy   stucadoorswerk   szkoła jazdy   szkolenia   timmerwerk   transport   turystyka   tvn   usługi   usługi księgowe   warszawa   zabawki   zdjęcia ślubne   zdrowie   zespol na wesele