FanPage RSS
Ekstremalnie Mocny Link Turbo
Oryginalne artykuły czyli totalnie ekstremalne, super mocne linki Turbo

Katalogi stron i unikalne treści

Dzisiaj chciałbym się podzielić opinią na temat naszych kachanych katalogów stron w sieci. Głównie chodzi mi o przyjmowanie zduplikowanej treści do katalogu.Moderatorzy za bardzo nie dbają o stan swoich katalogów. Każdy z nich się przechwala jaki to jego katalog stron jest mocno moderowany, ale w rzeczywistości tego nie widać. Może przypatrzmy się temu nieco dokładniej. A więc moderator katalogu zwraca główną uwagę na grafikę strony, musi być wystrzałowa i się prezentować. Jednak ty dodając swoją stronę do jego katalogu nie odczujesz tego w żaden sposób. Twoja strona nie dostanie mocniejszego linka tylko dlatego, ze strony w katalogu mają świetną grafikę. Za to dostanie mocnego linka jeśli odpowiednio mocno podlinkowany katalog będzie miał unikalne treści na swoim pokładzie.
Iw tym jest pies pogrzebany, że użytkownicy dodają masę kopii do katalogów w jednym dniu, a moderator sprawdzają uznaję to za unikat po czym dodaje do katalogu. Potem już nie sprawdza czy dana strona którą dodał przed miesiącem posiada w katalogu unikalny opis. Potem się okazuje, że strony w katalogach mają opisy wielokrotnie kopiowane, ale jak ma tak nie być skoro sami właściciele katalogów tak robią. Ważniejsza dla nas dodających jest unikalność tekstów niż ładna grafika stron już dodanych.
Na temat kopii w katalogach stron można o wiele więcej informacji przeczytać w sieci. Zapraszam do lektury.

Tagi: katalog  katalogi 

Artykuły o podobnej tematyce:
Katalogi
Katalog
Otwarty katalog
Czy reklama się opłaci
Sposób na skuteczną promocję firmy.

Aktywność robotów sieciowych: Google: 11, MSN: 0, Yahoo: 56

Link: http://www.autoklima.katowice.pl/internet,i,komputery/ekstremalnie,mocny,link,turbo,s,2819/

Toplista stron
add url   aranże aranzacja muzyczna   art   artykuły   artykuły sakralne   artykuły seo   artyści   behangen   bhp   biura rachunkowe   biuro rachunkowe   biznes   blog   blogi   bouwbedrijf   bramy   bydgoszcz   choroby   choroby krwi   dakbedekking   directory   electrawerk   fantastyczne   fantastyka   firma   forum   free   galeria   gps częstochowa   identyfikacja wizualna   kasparow   katalog   katalog stron   katalogi   klussenbedrijf   konto internetowe   kotły   kotły kondensacyjne   koty maine coon   koty norweskie lesne   koty rasowe   kraków   kurs   kursy   leczenie   linki   malarstwo   marynistyka   metaloplastyka   metselwerk   miłość   mp3   muzyka   niszczarki   niszczarki kobra   obrazy   ogrzewanie   ogrzewanie podłogowe   operator koparki   perfumy   pobierz   podkłady muzyczne   poezja   pogodynka   pozycjonowanie   prawo jazdy   prawo jazdy uk   prawo jazdy w anglii   prognoza   projektowanie   projektowanie grafiki   przekaźniki finder   qlweb   randki   ręczniki   reklama   renovation   rubin   rzeźba   schilderwerk   seo   seo friendly   sklep   sklep internetowy   sklep medyczny   sklepy   stucadoorswerk   szkoła jazdy   szkolenia   timmerwerk   transport   turystyka   tvn   usługi   usługi księgowe   warszawa   zabawki   zdjęcia ślubne   zdrowie   zespol na wesele